Ettevõttest

Ettevõttest

Traveter Ehitus OÜ tegutseb Eesti ehitusturul alates 2002. aastast. Meie põhilisteks tegevusvaldkondadeks on üldehitustööd, hüdroisolatsioonitööd ja fassaaditööd.
Meie klientideks on pea kõik suuremad ja paljud keskmise suurusega Eesti ehitusettevõtted, korteriühistud ning lõpptellijad.

Töötajad

Indrek Uusalu – juhatuse liige
Telefon: 6 563 152
GSM: 51 85 062
E-post: indrek@traveter.ee

Kristjan Lepik – eelarvestuse projektijuht
GSM: 56 631 485
E-post: kristjan.lepik@traveter.ee
Hinnapäringud: traveter@traveter.ee

Taivo Ploom – projektijuht
Telefon: 6 563 152
E-post: taivo@traveter.ee

Maret Ülenõmm – assistent/juhiabi
Telefon: 6 563 152
E-post: traveter@traveter.ee

Ago Marmor– projektijuht
Telefon: 6 563 152
E-post: ago@traveter.ee

Andrus Mihkelson– projektijuht
Telefon: 6 563 152
E-post: andrus@traveter.ee