Ettevõttest

Traveter Grupp OÜ omab ehitustööde kogemust aastas 2002. Meie põhilisteks tegevusvaldkondadeks on vundamendi hüdroisolatsioon, erinevate rajatiste hüdroisolatsioon, raudbetoonkonstruktsioonide betooniremont, injekteerimine ning torkreetimine, ehk pritsbetooni paigaldus ja seda nii kuiv- kui ka märgmeetodil.

Meie klientideks on pea kõik suuremad ja paljud keskmise suurusega Eesti ehitusettevõtted, kinnisvaraarendajad, tööstusettevõtted ja erakliendid. Sealhulgas Merko Ehitus Eesti AS, Nordecon AS, Tallinna Vesi AS, Vensen AS, Sanitex OÜ, Primostar OÜ, mitmed Eesti Energia AS gruppi kuuluvad ettevõtted, mõned biogaasijaamad jpt.

Meie väärtustame iseenda ja koostööpartnerite aega, seega on meie jaoks oluline, et kõik tegevused oleks läbi mõeldud, ette planeeritud ning osapooltega kooskõlastatud. Paneme rõhku tööohutusele ning korrale ja puhtusele töömaal.  Need tegevused ja põhimõtted tagavad tööde kiire ja kvaliteetse õnnestumise.

Meie meeskonnas on enam kui pooled töötajad olnud koos meiega üle 10 aasta. Väike personali voolavus ning pühendumine spetsiifilistele valdkondadele aitab meil pakkuda klientidele kiiret ja kvaliteetset ehitusteenust.

Missioon

Meie missiooniks on pakkuda kvaliteetseid ja kauakestvaid ehitustöid hüdroisolatsiooni, betooniremondi ja torkreetbetooni valdkonnas.

Visioon

Meie visiooniks on olla hüdroisolatsiooni, betooniremondi ja torkreetimise valdkonna suurima võimekuse ja parimate tehniliste lahenduste pakkuja Baltikumis.
Digituul