Ettevõttest

Ettevõttest

Traveter Ehitustööd OÜ omab ehitustööde kogemust aastas 2002. Meie põhilisteks tegevusvaldkondadeks on hüdroisolatsioonitööd, betoonkonstruktsioonide remont, injekteerimine, torkreet- ehk pritsbetooni paigaldamine, üldehitustööd ja fassaaditööd.
Meie klientideks on pea kõik suuremad ja paljud keskmise suurusega Eesti ehitusettevõtted, kinnisvaraarendajad, tööstusettevõtted ja erakliendid.

Töötajad

Kristjan Lepik – juhatuse liige
GSM: 56 631 485
E-post: kristjan.lepik@traveter.ee

Indrek Uusalu – juhatuse liige
Telefon: 6 563 152
GSM: 51 85 062
E-post: indrek@traveter.ee

Taivo Ploom – projektijuht
Telefon: 6 563 152
E-post: taivo@traveter.ee

Maret Ülenõmm – assistent/juhiabi
Telefon: 6 563 152
E-post: traveter@traveter.ee

Hinnapäringud: traveter@traveter.ee

Ago Marmor– projektijuht
Telefon: 6 563 152
E-post: ago@traveter.ee

Andrus Mihkelson– projektijuht
Telefon: 6 563 152
E-post: andrus@traveter.ee