Ettevõttest

Ettevõttest

Traveter Ehitustööd OÜ omab ehitustööde kogemust aastas 2002. Meie põhilisteks tegevusvaldkondadeks on hüdroisolatsioonitööd, raudbetoonkonstruktsioonide remont, injekteerimine, torkreetimine kuivmeetodil, pritsbetooni paigaldamine, üldehitustööd ja fassaaditööd.
Meie klientideks on pea kõik suuremad ja paljud keskmise suurusega Eesti ehitusettevõtted, kinnisvaraarendajad, tööstusettevõtted ja erakliendid.

Töötajad

Kristjan Lepik – juhatuse liige
GSM: 56 631 485
E-post: kristjan.lepik@traveter.ee

Indrek Uusalu – juhatuse liige
Telefon: 6 563 152
GSM: 51 85 062
E-post: indrek@traveter.ee

Taivo Ploom – projektijuht
Telefon: 6 563 152
E-post: taivo@traveter.ee

Maret Ülenõmm – assistent/juhiabi
Telefon: 6 563 152
E-post: traveter@traveter.ee

Hinnapäringud: traveter@traveter.ee

Ago Marmor– projektijuht
Telefon: 6 563 152
E-post: ago@traveter.ee

Andrus Mihkelson– projektijuht
Telefon: 6 563 152
E-post: andrus@traveter.ee