MUBA terrasside pööratud katused

MUBA terrasside pööratud katused

Tallinna Muusika- ja Balletikoolis teostasime maa-aluste stuudioruumide hüdroisolatsioonitööd survevee kindlate membraanidega, selleks kasutasime betoon põranda all membraani WFP Pre-Tec 2 Plus materjali. Keldri seintel kasutasime liimitavat membraani Köster KSK SY 15. Hoone maa-alused seinad ja sokli soojustasime XPS materjaliga Finnfoam F-300.

Uues Muusika- ja Balletikooli sisehoovis ja ujula peal asuvad kokku neli katuseterrassi, mis on lahendatud pööratud katuse konstruktsiooniga. Sarnase lahendusega on tagatud ka terasse ühendavate treppide veekindlus. Katuseid läbivad deformatsioonivuugid lahendasime epoliimi ja termoplastist vuugilindiga ASO-Tape. Terrasside hüdroisolatsiooniks kasutasime liimitavat membraani Köster KSK SY 15. Hüdroisolatsioon sai dreenkihiks geotekstiili ja libisemiskihiga dreenamti Delta Geo-Drain-Quattro. Pööratud katused soojustasime XPS Finnfoam FL400 materjaliga, mille paksus oli 300 kuni 400 mm. Soojustuse peale valas betoonitööde teostaja betoonist plaadi.

Kategooria: Hüdroisolatsioon, pööratud katused
Aadress: Pärnu mnt 59, Tallinn
Teostatud aastal: 2020-2021
Tellija: Merko Ehitus Eesti AS

Tehtud tööde valdkonnad

Vundamendi hüdroisolatsioonMahutite ja basseinide hüdroisolatsioonPööratud katused ja terrassidRajatiste hüdroisolatsioonBetooniremontTorkreetbetooni paigaldusInjekteerimineKeldrite saneerimineDeformatsioonivuukide tihendamine