Ilupilt

Basseini hüdroisolatsioon ja plaatimine

Nõlvaku lasteaia basseini hüdroisolatsioon ja plaatimine. Eelnevalt oli basseinis kasutatud polüuretaankatteid, mida oli uuendatud ja parandatud juba varsemalt 6 korral, kuid lapsed ujuda ikkagi ei saanud, sest need vanad katted ei püsinud korrektselt seinas.

Meie tööks oli eemaldada kõik katted kuni kandva betoonini, mille käigus selgus, et erinevate PU katete vahel oli tekkinud reaktsioon, mistõttu ei olnud osad kihid täielikult ära kuivanud. Kuna probleem oli juba aluskihtides, siis ei saanudki iga järgnev renoveerimine tulemust anda ning see oli täiesti loogiline, et PU katted tulid seinast lahti.

Pärast kõigi PU kihtide eemaldamist injelteeriti põranda ja seina töövuugid, et välistada väljastpoolt tulev niiskus ning tasandati basseini betoonkeha betooniremondiseguga BASF MasterEmaco S 5440 RS. Täieliku kindluse saavutamiseks paigaldati basseini kaks erinevat hüdroisolatsiooni. Esimene hüdrosiolatsioon kiht paigaldatid negatiivse surve vastu materjaliga AQUAFIN 1K ning teine hüdrosiolatsioon kiht paigaldati positiivse veesurve vastu materjaliga AQUAFIN-RS300. Pärast hüdroisolatsiooni täielikku kuivamist ja veekatset plaaditi kogu bassein plaatimisseguga Unifix S3.

Materjalid tarnis Primostar OÜ.

Kategooria: Mahutid ja basseinid
Aadress: Kaselaane 1, Laagri
Teostatud aastal: 2023
Tellija: Saue Vallavalitsus

Veel selle kategooria tehtud töid:

Digituul